25 kasım paylaşım tarihi. przma – PRIZMA PRESS MATBAACILIK

25 kasım paylaşım tarihi. przma - PRIZMA PRESS MATBAACILIK
PRZMA Hisse Senedi (PRIZMA PRESS MATBAACILIK)
Bu sayfada PRZMA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, PRZMA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. PRZMA - PRIZMA PRESS MATBAACILIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 3.8 değişim ve 21.3 liradan işlem görüyor. PRZMA hissesinin dahil olduğu BIST ORMAN KAGIT BASIM (XKAGT) endeksi ise yüzde 2.7 artış ile 3548.07 seviyesinde bulunuyor. BIST ORMAN KAGIT BASIM endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 4.57 değişim ile 7902.08 seviyesinde bulunuyor.

PRZMA Teknik Analizi

Aşağıdaki PRIZMA PRESS MATBAACILIK (PRZMA) teknik analizi tradingview`de goodwinner26 kullanıcı adı ile Mart 14, 2023 15:17 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Sosyal medya hesabımda paylaşmıştım.
ilk hedefe geldi.
Daha yolu var.
Bundan sonrası sizde.
12.9 - 14.1 - 17.2 - 22.2 dirençleri mevcut.
Aşağıda 11.57 ve 9.3 destekleri mevcut.
İşlemleri buna göre yapmak lazım.
YTD.PRZMA Twitter

PRZMA Twitter yorumları ve görüşlerini 30/05/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

PRZMA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte PRZMA (PRZMA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. PRZMA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

PRZMA Detay ve Temel Veriler

PRZMA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. PRIZMA PRESS MATBAACILIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
PRZMA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
01.07.2013 0 76 0.00 1.764700

PRZMA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden PRZMA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

PRZMA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile PRZMA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. przma hedef fiyat analizi için tıklayın

PRZMA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top