ACEMİ BORSACIDAN ASTOR ANALİZİ – ASTOR ENERJI

ACEMİ BORSACIDAN ASTOR ANALİZİ - ASTOR ENERJI
ASTOR Hisse Senedi (ASTOR ENERJI)
Bu sayfada ASTOR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ASTOR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ASTOR - ASTOR ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.91 değişim ve 133.3 liradan işlem görüyor. ASTOR hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde -1.24 kayıp ile 21879.55 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.92 değişim ile 13502.01 seviyesinde bulunuyor.

ASTOR Teknik Analizi

Aşağıdaki ASTOR ENERJI (ASTOR) teknik analizi tradingview`de kado3537 kullanıcı adı ile Eylül 1, 2023 23:32 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Merhaba; Astor bir üst bantta kendine yer edinmeye çalışıyor altta destek konumunda olan 124 tl yani fibo 0,786 var olası bir düzetmede ordan tepki alabilir ki oraya geleceğini sanmıyorum.
gerekse yaptığı iş potansiyeli karlılığı ile yeni zirvelere gidecektir anlık değil uzun vade düşünülecek sağlam şirketlerden.ASTOR Twitter

ASTOR Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

ASTOR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ASTOR (ASTOR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ASTOR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ASTOR Detay ve Temel Veriler

ASTOR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ASTOR ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ASTOR Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
02.05.2023 0 0 52.90 1.010777

ASTOR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ASTOR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ASTOR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ASTOR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. astor hedef fiyat analizi için tıklayın

ASTOR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top