#AHGAZ HİSSE TEKNİK ANALİZ – AHLATCI DOGALGAZ

#AHGAZ HİSSE TEKNİK ANALİZ - AHLATCI DOGALGAZ
AHGAZ Hisse Senedi (AHLATCI DOGALGAZ)
Bu sayfada AHGAZ hissesi teknik analizi başta olmak üzere, AHGAZ hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. AHGAZ - AHLATCI DOGALGAZ hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.22 değişim ve 14.08 liradan işlem görüyor. AHGAZ hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 1.24 artış ile 642.8 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.97 değişim ile 7623.46 seviyesinde bulunuyor.

AHGAZ Teknik Analizi

Aşağıdaki AHLATCI DOGALGAZ (AHGAZ) teknik analizi tradingview`de Hasankoc1 kullanıcı adı ile Ağustos 29, 2023 20:19 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#AHGAZ günlük grafikte daha önceden de belirttiğimiz gibi 7 seviyelerinden bu yana yükselen bir trend içerisinde olduğunu gözlemleniyor.
Bu yükselişin 14 seviyelerine kadar devam ettiğini görüyoruz bu bölgelerde bir satıcı ile karşılaşıp bir geri çekilme olduğu gözlemleniyor.
Destek seviyesi 12.86 bölgesinin destek seviyesi olacaktır bu bölge 21 günlük hareketli ortalamanın destek seviyesidir.
Şu an için direnç bölgesi Kaufman hareketli ortalamanın direnç seviyesi olacaktır.
Bu seviye 13.73 seviyesidir.
Diğer bir direnç seviyesi ise 15 seviyesi önemli bir direnç olarak karşımıza çıkacaktır bu bölge üzeri kapanışlar görmemiz halinde Fibonacci direnci olan seviyeye ulaşacağız bu bölge 16.25 seviyesidir.
Ytd.AHGAZ Twitter

AHGAZ Twitter yorumları ve görüşlerini 01/10/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

AHGAZ Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte AHGAZ (AHGAZ) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. AHGAZ hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

AHGAZ Detay ve Temel Veriler

AHGAZ detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. AHLATCI DOGALGAZ şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
AHGAZ Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
06.06.2023 0 1150 0.00 12.500000

AHGAZ Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden AHGAZ şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

AHGAZ ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile AHGAZ hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ahgaz hedef fiyat analizi için tıklayın

AHGAZ için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top