AKSEN Çalışma Tahtası / Günlük – AKSA ENERJI

AKSEN Çalışma Tahtası / Günlük - AKSA ENERJI
AKSEN Hisse Senedi (AKSA ENERJI)
Bu sayfada AKSEN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, AKSEN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. AKSEN - AKSA ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 5.01 değişim ve 39.38 liradan işlem görüyor. AKSEN hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 3.76 artış ile 604.39 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 3.46 değişim ile 7400.37 seviyesinde bulunuyor.

AKSEN Teknik Analizi

Aşağıdaki AKSA ENERJI (AKSEN) teknik analizi tradingview`de oguzhandurna kullanıcı adı ile Eylül 3, 2023 00:55 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Aksa Enerji'de Günlük grafikte her şey yolunda gidiyor bu hafta yukarıda ki ilk 2 hedefe ulaşmasını bekliyorum teknik olarak, piyasaya kötü bir haber gelmediği sürece.
MACD ve RSI İndikatörlerinin hareketleri de bu yönde olmasını destekler nitelikte ilerliyor.
Ben alım yaptım ve ilk hedefte kar realizasyonu yapmayı düşünüyorum eğer MACD indikatörü yukarı değil de aşağı yönde 0 çizgisinin de altında devam ederse zorlamayı düşünmüyorum.
Bazen daha pahalı fiyat daha iyi bir fiyat olabiliyor kısa vadede yüzdesel olarak daha iyi kazandırabiliyor takip etmekte fayda var.
Bunlar şahsi fikirlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
Kendimce fikirlerimi burada paylaşıp başarı oranımı ölçeklendirmek istediğim için yayınlıyorum.AKSEN Twitter

AKSEN Twitter yorumları ve görüşlerini 22/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

AKSEN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte AKSEN (AKSEN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. AKSEN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

AKSEN Detay ve Temel Veriler

AKSEN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. AKSA ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
AKSEN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
03.05.2023 0 0 81.54 1.029433
20.07.2022 0 0 57.08 1.020735
07.10.2021 0 100 0.00 2.000000

AKSEN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden AKSEN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

AKSEN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile AKSEN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. aksen hedef fiyat analizi için tıklayın

AKSEN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top