#KZBGY – Alım fırsatı veriyor çok ucuz kalmış YTD ! – KIZILBUK GYO

#KZBGY - Alım fırsatı veriyor çok ucuz kalmış YTD ! - KIZILBUK GYO
KZBGY Hisse Senedi (KIZILBUK GYO)
Bu sayfada KZBGY hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KZBGY hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KZBGY - KIZILBUK GYO hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 3.55 değişim ve 20.98 liradan işlem görüyor. KZBGY hissesinin dahil olduğu BIST GAYRIMENKUL Y.O. (XGMYO) endeksi ise yüzde 2.6 artış ile 2664.91 seviyesinde bulunuyor. BIST GAYRIMENKUL Y.O. endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 3.45 değişim ile 8019.84 seviyesinde bulunuyor.

KZBGY Teknik Analizi

Aşağıdaki KIZILBUK GYO (KZBGY) teknik analizi tradingview`de Hasan_Aydin kullanıcı adı ile Ağustos 29, 2023 15:48 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Sapmaları Attığımızda hisse fiyatları ortalamalarına yakın olarak görüyoruz tepeden atılan hacim profiline göre ise fiyatlar poc cizgisinde seyrediyor aynı zamanda tepeden atılan vwap ve doğumdan atılan vwap poc ile birbirine yapışmış ve buda spekülatörün maliyeti ve piyasanın maliyetinin birbirlerine yakın olduğunu ve hissenin patlama noktasına geldiğini öngörebiliriz bu fiyatlar cok ucuz kalmış sabır eden kazanacaktır.
KESİNLİKLE AL SAT TUT VE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.KZBGY Twitter

KZBGY Twitter yorumları ve görüşlerini 22/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

KZBGY Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KZBGY (KZBGY) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KZBGY hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KZBGY Detay ve Temel Veriler

KZBGY detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KIZILBUK GYO şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KZBGY Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
20.07.2022 0 25 0.00 1.250000

KZBGY Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KZBGY şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KZBGY ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KZBGY hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kzbgy hedef fiyat analizi için tıklayın

KZBGY için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top