#ASTOR (Astor hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – ASTOR ENERJI

#ASTOR (Astor hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - ASTOR ENERJI
ASTOR Hisse Senedi (ASTOR ENERJI)
Bu sayfada ASTOR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ASTOR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ASTOR - ASTOR ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.09 değişim ve 55.25 liradan işlem görüyor. ASTOR hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde 0 artış ile 13028.18 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0 değişim ile 8372.56 seviyesinde bulunuyor.

ASTOR Teknik Analizi

Aşağıdaki ASTOR ENERJI (ASTOR) teknik analizi tradingview`de MeteBoymen kullanıcı adı ile Mart 27, 2023 18:09 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

BIST:ASTOR Yatırım tavsiyesi değildir.
Trend Temelli Fibo Analizi Ulaşılan Değer 2.618 seviyesinde 67,45 Gerçekleşen fiyat en yüksek fiyat 67,50 Hacim düşüşte..
Halka Arzların belki de en değerli şirketi olmasına rağmen ciddi bir düzeltme beklemedeyim.
Obo formasyonu da grafikte belirgin olarak görünmektedir.
Yatırım tavsiyesi değildir.ASTOR Twitter

ASTOR Twitter yorumları ve görüşlerini 05/06/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

ASTOR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ASTOR (ASTOR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ASTOR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ASTOR Detay ve Temel Veriler

ASTOR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ASTOR ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ASTOR Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
02.05.2023 0 0 52.90 1.010777

ASTOR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ASTOR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ASTOR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ASTOR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. astor hedef fiyat analizi için tıklayın

ASTOR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top