ASTOR T1 (Astor hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – ASTOR ENERJI

ASTOR T1 (Astor hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - ASTOR ENERJI
ASTOR Hisse Senedi (ASTOR ENERJI)
Bu sayfada ASTOR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ASTOR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ASTOR - ASTOR ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 6.52 değişim ve 140.5 liradan işlem görüyor. ASTOR hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde 3.92 artış ile 21942.76 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 3.86 değişim ile 12949.82 seviyesinde bulunuyor.

ASTOR Teknik Analizi

Aşağıdaki ASTOR ENERJI (ASTOR) teknik analizi tradingview`de deneyimm kullanıcı adı ile Eylül 6, 2023 06:26 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

ASTOR Fibo yu destek ve direnç olarak tutunduğu rakamlara eşitlersek, gözüktüğü şekilde bir Fibo grafiği oluşuyor...
Burada gözüktüğü üzere Fibo 4 ayda ; -0,786 da ilk direncini oluşturuyor .
-0,618 direncine takılıyor , -0,5 direncine takılıp bir kaç deneme sonrası direnç bölgesinde günlük kapanışa giderek destek atıyor..
Bu grafikten edindiğimiz çıkarım bir sonraki gün ( 05 eylül ) 143₺ altına inmediği taktirde burayı destek olarak yorumlayabiliriz.
30 GÜNLÜK KAPANIŞLARDA ULAŞACAĞIMIZ hedef, SARI kesik çizgiler içeresinde 167,2₺ bandi diyebiliriz.
( Sarı çizgiler Fibo trend çizgisinin kopyasıdır ..
) 4 adet kırmızı çizgiler ise mevcuttaki destek ve direnç olarak algıladığı 143₺ çizgisini aştıktan sonra oluşacak kapanışlara göre yeni trend kanalımızdır..
Fibo'ya ve mevcut trend kanalımıza riayet etmesi taktirinde oluşacak yeni trend kanalımızdır , tabi makro ekonomi açısından sürpriz bir durum yaşamaz isek yatırımcı reflekslerinin bu şekilde olacağı duşuncesindeyim .ASTOR Twitter

ASTOR Twitter yorumları ve görüşlerini 22/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

ASTOR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ASTOR (ASTOR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ASTOR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ASTOR Detay ve Temel Veriler

ASTOR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ASTOR ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ASTOR Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
02.05.2023 0 0 52.90 1.010777

ASTOR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ASTOR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ASTOR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ASTOR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. astor hedef fiyat analizi için tıklayın

ASTOR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top