ATAKP ATAKEYPATATES – ATAKEY PATATES

ATAKP ATAKEYPATATES - ATAKEY PATATES
ATAKP Hisse Senedi (ATAKEY PATATES)
Bu sayfada ATAKP hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ATAKP hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ATAKP - ATAKEY PATATES hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 5.28 değişim ve 69.8 liradan işlem görüyor. ATAKP hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 2.17 artış ile 8781.03 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.83 değişim ile 13614.47 seviyesinde bulunuyor.

ATAKP Teknik Analizi

Aşağıdaki ATAKEY PATATES (ATAKP) teknik analizi tradingview`de aliosman5475 kullanıcı adı ile Eylül 6, 2023 16:57 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

ATAKP Çıkalı çok olmadı diğer hisseler gibi çok primlenmedi flama oluşumunu tamamlamak üzere 76,50 dip bölgesi olarak görülmekte 0,786 bölgesinede iğne atıp tepki aldı hedef beklentim 115 tl yatırım tavsiyesi degildir kendime not.ATAKP Twitter

ATAKP Twitter yorumları ve görüşlerini 01/10/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

ATAKP Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ATAKP (ATAKP) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ATAKP hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ATAKP Detay ve Temel Veriler

ATAKP detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ATAKEY PATATES şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ATAKP Temettü

Temettü kayıtlarında ATAKP için bir sonuca rastlanmadı.

ATAKP Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ATAKP şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ATAKP ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ATAKP hissesi için hedef fiyatları araştırdık. atakp hedef fiyat analizi için tıklayın

ATAKP için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top