AVHOL de ters fincan ve kulp formasyonu – AVRUPA YATIRIM HOLDING

AVHOL de ters fincan ve kulp formasyonu - AVRUPA YATIRIM HOLDING
AVHOL Hisse Senedi (AVRUPA YATIRIM HOLDING)
Bu sayfada AVHOL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, AVHOL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. AVHOL - AVRUPA YATIRIM HOLDING hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.78 değişim ve 76.4 liradan işlem görüyor. AVHOL hissesinin dahil olduğu BIST HOLDING VE YATIRIM (XHOLD) endeksi ise yüzde 2.3 artış ile 7484.06 seviyesinde bulunuyor. BIST HOLDING VE YATIRIM endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 2.16 değişim ile 8508.64 seviyesinde bulunuyor.

AVHOL Teknik Analizi

Aşağıdaki AVRUPA YATIRIM HOLDING (AVHOL) teknik analizi tradingview`de borsakuzen kullanıcı adı ile Eylül 7, 2023 12:25 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

AVHOL pekçok traderın yakın dönem ilgi alanında olan bir hisse, yakın zamanda destek direnç hareketleriyle de takip ettiğim bir şirket oldu.
son dönemde hissedeki düşüş hareketini gözlemleyince ters fincan ardından da kulbun şeklini gözlemiyorum.
elbette ytd:)AVHOL Twitter

AVHOL Twitter yorumları ve görüşlerini 01/10/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

AVHOL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte AVHOL (AVHOL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. AVHOL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

AVHOL Detay ve Temel Veriler

AVHOL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. AVRUPA YATIRIM HOLDING şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
AVHOL Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
31.10.2018 0 50 0.00 1.500000

AVHOL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden AVHOL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

AVHOL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile AVHOL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. avhol hedef fiyat analizi için tıklayın

AVHOL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top