Aydem – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – AYDEM ENERJI

Aydem - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - AYDEM ENERJI
AYDEM Hisse Senedi (AYDEM ENERJI)
Bu sayfada AYDEM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, AYDEM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. AYDEM - AYDEM ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.79 değişim ve 20.36 liradan işlem görüyor. AYDEM hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde -0.87 kayıp ile 644.97 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.03 değişim ile 7528.81 seviyesinde bulunuyor.

AYDEM Teknik Analizi

Aşağıdaki AYDEM ENERJI (AYDEM) teknik analizi tradingview`de kalimasi kullanıcı adı ile Eylül 1, 2023 02:26 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

kısada düşeni kırdı lakin baskılanıyor kağıt.
2 3 gün iiçinde toparlaması lazım diğer enerji hisselerinin çok altında kaldı..grafik analiz herşey tamam artık top tahtacıAYDEM Twitter

AYDEM Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

AYDEM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte AYDEM (AYDEM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. AYDEM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

AYDEM Detay ve Temel Veriler

AYDEM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. AYDEM ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
AYDEM Temettü

Temettü kayıtlarında AYDEM için bir sonuca rastlanmadı.

AYDEM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden AYDEM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

AYDEM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile AYDEM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. aydem hedef fiyat analizi için tıklayın

AYDEM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top