#barma Günlük EMA desteğinde – BAREM AMBALAJ

#barma Günlük EMA desteğinde - BAREM AMBALAJ
BARMA Hisse Senedi (BAREM AMBALAJ)
Bu sayfada BARMA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, BARMA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. BARMA - BAREM AMBALAJ hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -3.54 değişim ve 25.08 liradan işlem görüyor. BARMA hissesinin dahil olduğu BIST ORMAN KAGIT BASIM (XKAGT) endeksi ise yüzde -0.62 kayıp ile 6405.61 seviyesinde bulunuyor. BIST ORMAN KAGIT BASIM endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.92 değişim ile 13502.01 seviyesinde bulunuyor.

BARMA Teknik Analizi

Aşağıdaki BAREM AMBALAJ (BARMA) teknik analizi tradingview`de Grafik_Asigi kullanıcı adı ile Eylül 5, 2023 11:08 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

BARMA tam günlük EMA desteğinde, ayrıcı tam gap'in üzerindeyiz ve bu gaplar düşürken destektir.
Aşağı kırmamasını dileyelim.
Belli oldu bugün sabır günü, titreyeceğiz birazBARMA Twitter

BARMA Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

BARMA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte BARMA (BARMA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. BARMA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

BARMA Detay ve Temel Veriler

BARMA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. BAREM AMBALAJ şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
BARMA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
02.03.2023 0 400 0.00 5.000000

BARMA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden BARMA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

BARMA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile BARMA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. barma hedef fiyat analizi için tıklayın

BARMA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top