bekleyin (Fonet hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – FONET BILGI TEKNOLOJILERI

bekleyin (Fonet hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - FONET BILGI TEKNOLOJILERI
FONET Hisse Senedi (FONET BILGI TEKNOLOJILERI)
Bu sayfada FONET hissesi teknik analizi başta olmak üzere, FONET hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. FONET - FONET BILGI TEKNOLOJILERI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 9.97 değişim ve 24.04 liradan işlem görüyor. FONET hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 3.49 artış ile 4157.64 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 1.67 değişim ile 9838 seviyesinde bulunuyor.

FONET Teknik Analizi

Aşağıdaki FONET BILGI TEKNOLOJILERI (FONET) teknik analizi tradingview`de powerfulDinosa58679 kullanıcı adı ile Ağustos 29, 2023 11:58 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

baktığınız zaman grafik bekle beni diyor.
fibonacci düzeltmesi ve regrasyon analizi düzeltme ve destek noktaları görülmektedir.merak etmeyin .FONET Twitter

FONET Twitter yorumları ve görüşlerini 03/10/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

FONET Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte FONET (FONET) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. FONET hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

FONET Detay ve Temel Veriler

FONET detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. FONET BILGI TEKNOLOJILERI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
FONET Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
17.07.2019 0 122 0.00 2.222222

FONET Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden FONET şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

FONET ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile FONET hissesi için hedef fiyatları araştırdık. fonet hedef fiyat analizi için tıklayın

FONET için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top