BMSTL – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – BMS BIRLESIK METAL

BMSTL - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - BMS BIRLESIK METAL
BMSTL Hisse Senedi (BMS BIRLESIK METAL)
Bu sayfada BMSTL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, BMSTL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. BMSTL - BMS BIRLESIK METAL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.21 değişim ve 33.42 liradan işlem görüyor. BMSTL hissesinin dahil olduğu BIST METAL ANA (XMANA) endeksi ise yüzde 1.42 artış ile 12370.88 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ANA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.81 değişim ile 8137.32 seviyesinde bulunuyor.

BMSTL Teknik Analizi

Aşağıdaki BMS BIRLESIK METAL (BMSTL) teknik analizi tradingview`de VaryasYon kullanıcı adı ile Eylül 28, 2022 13:32 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Bu grafik fiyat hareketini izlemek için düzenlenmiştir. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.BMSTL Twitter

BMSTL Twitter yorumları ve görüşlerini 09/12/2022 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

BMSTL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte BMSTL (BMSTL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. BMSTL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

BMSTL Detay ve Temel Veriler

BMSTL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. BMS BIRLESIK METAL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
BMSTL Temettü

Temettü kayıtlarında BMSTL için bir sonuca rastlanmadı.

BMSTL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden BMSTL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

BMSTL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile BMSTL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. bmstl hedef fiyat analizi için tıklayın

BMSTL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top