#CVKMD – BORSA İSTANBUL Çevik Maden – CVK MADEN

#CVKMD - BORSA İSTANBUL Çevik Maden - CVK MADEN
CVKMD Hisse Senedi (CVK MADEN)
Bu sayfada CVKMD hissesi teknik analizi başta olmak üzere, CVKMD hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. CVKMD - CVK MADEN hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.39 değişim ve 448.9 liradan işlem görüyor. CVKMD hissesinin dahil olduğu BIST MADENCILIK (XMADN) endeksi ise yüzde -0.46 kayıp ile 7736.22 seviyesinde bulunuyor. BIST MADENCILIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.58 değişim ile 13627.14 seviyesinde bulunuyor.

CVKMD Teknik Analizi

Aşağıdaki CVK MADEN (CVKMD) teknik analizi tradingview`de Trader_Cinar kullanıcı adı ile Ağustos 31, 2023 19:28 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Çevik Maden şuanda yükselen trendinde ve sırasıyla hedefleri: -TP- 495 -TP2- 686 -TP3- 731 YTDCVKMD Twitter

CVKMD Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

CVKMD Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte CVKMD (CVKMD) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. CVKMD hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

CVKMD Detay ve Temel Veriler

CVKMD detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. CVK MADEN şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
CVKMD Temettü

Temettü kayıtlarında CVKMD için bir sonuca rastlanmadı.

CVKMD Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden CVKMD şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

CVKMD ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile CVKMD hissesi için hedef fiyatları araştırdık. cvkmd hedef fiyat analizi için tıklayın

CVKMD için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top