CANTE – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – CAN2 TERMIK

CANTE - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - CAN2 TERMIK
CANTE Hisse Senedi (CAN2 TERMIK)
Bu sayfada CANTE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, CANTE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. CANTE - CAN2 TERMIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.17 değişim ve 20.7 liradan işlem görüyor. CANTE hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 0.66 artış ile 662.53 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.65 değişim ile 7788.51 seviyesinde bulunuyor.

CANTE Teknik Analizi

Aşağıdaki CAN2 TERMIK (CANTE) teknik analizi tradingview`de AhM3tG kullanıcı adı ile Eylül 3, 2023 10:06 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

İyice sıkışmış, fazla vakti kalmamış sanki 7 ve 21 günlük HO neredeyse fiyatlara eşitlenmiş.
7 GHO nun 21 GHO yu yukarı kırması ani gelişebilir Yukarıda FVG olarak belirtilen fiyat boşluklarını kapatmaya çalışabilir RSI ve MACD al konumunda Mavi düşen üzerinde grafik(teknik) güzelleşir Detaylar grafikte gösterilmeye çalışılmıştır Burada yazılanlar hisse önerisi veya yatırım tavsiyesi amacı taşımamaktadır.
Yapılan analizlerin gerçekleşeceği anlamına da gelmemektedir.
Kendi fikirlerinize göre yatırım yapın.
Analizlerime beğeni butonu ile teşekkür ederseniz hoşuma gider.
Eleştiri ve görüşlerinizi (nezaket sınırları içerisinde) yazarsanız sevinirim Herkese bol kazançlı günler dilerimCANTE Twitter

CANTE Twitter yorumları ve görüşlerini 03/10/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

CANTE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte CANTE (CANTE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. CANTE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

CANTE Detay ve Temel Veriler

CANTE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. CAN2 TERMIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
CANTE Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
05.05.2023 0 150 0.00 2.500000

CANTE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden CANTE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

CANTE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile CANTE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. cante hedef fiyat analizi için tıklayın

CANTE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top