CRFSA | Genel Teknik Görünüm – CARREFOURSA

CRFSA | Genel Teknik Görünüm - CARREFOURSA
CRFSA Hisse Senedi (CARREFOURSA)
Bu sayfada CRFSA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, CRFSA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. CRFSA - CARREFOURSA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.4 değişim ve 62.25 liradan işlem görüyor. CRFSA hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 0.49 artış ile 7679.85 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 2.56 değişim ile 4373.76 seviyesinde bulunuyor.

CRFSA Teknik Analizi

Aşağıdaki CARREFOURSA (CRFSA) teknik analizi tradingview`de My_Forex kullanıcı adı ile Kasım 24, 2022 15:40 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

CRFSA grafiğine baktığımızda 67. 40 seviyesinin kırılmasını izle. Öncesinde erken giriş yapma fiyatın range alanda ne kadar hareket edeceğini ve gerçektende yukarı hareket edeceğini bilemeyiz. 67.30 üstünde hedef 81. 40 Bilanço çok kötü ( Ayrıca zincir marketlere kesilen toplamda 2.7 milyar tl perakende gıda hisseleri üzerinde baskı yaratır. ) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sizler için hazırlanan bu analize bir beğeni ile teşekkür edebilirsiniz. Yeni oluşacak hareketlere göre grafik güncellenecektir. Fikirlerinizi ve sorularınızı yorum kısmına ekleyebilirsiniz. Bol şanslar. BİLGİ -Tüm girişler önceden belirlenmiş kriterlere ve sinyallere göre yapılmaktadır. Yatırımcı olarak bu kendi giriş kriterlerinizi stratejilerinizi sinyal protokollerinizi belirlemelisiniz. -Fiyat alanda olduğu için belirli bir yöne gidecek anlamı çıkarmamak gerekir. Her analizinin doğru sonuçlanmayacağı ve işleme dönüşmeyeceği gerçeği unutulmamalıdır. -Analizler sizin işleme girişiniz için sinyal anlamı çıkarılmamalıdır. -Analizleri öncelikle kendiniz inceleyerek gözden geçirin. Bunlara göre kendi giriş stratejinizi oluşturarak kendinize bir şeyler katmaya çalışmanızı tavsiye ederiz. Saygılarımızla.CRFSA Twitter

CRFSA Twitter yorumları ve görüşlerini 09/12/2022 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

CRFSA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte CRFSA (CRFSA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. CRFSA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

CRFSA Detay ve Temel Veriler

CRFSA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. CARREFOURSA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
CRFSA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
24.11.2020 23 0 0.00 0.178090
18.04.2016 0 515 0.00 6.149000

CRFSA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden CRFSA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

CRFSA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile CRFSA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. crfsa hedef fiyat analizi için tıklayın

CRFSA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top