CRFSA KISA VADE TREND İNCELEME – CARREFOURSA

CRFSA KISA VADE TREND İNCELEME - CARREFOURSA
CRFSA Hisse Senedi (CARREFOURSA)
Bu sayfada CRFSA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, CRFSA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. CRFSA - CARREFOURSA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 3.42 değişim ve 46.02 liradan işlem görüyor. CRFSA hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 2.82 artış ile 8152.03 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 3.59 değişim ile 4116.53 seviyesinde bulunuyor.

CRFSA Teknik Analizi

Aşağıdaki CARREFOURSA (CRFSA) teknik analizi tradingview`de Opulentia2 kullanıcı adı ile Mart 25, 2023 14:23 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Öngürülerim asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen bu uyarıyı dikkate alınız.
Crfsa öngörümü daha önce paylaşmıştım.Oyun kurucu çok güzel bir feyk attı ve kanal dışına çıktı.Daha sonrada Tahsisli Kap'ı atıldı.
Şu an pull-back aşamasında ve bir kaç güne yayarak küçük düşüşlerle bunu yapacak görünüyor(Pull-back noktası)49,48 ₺.
Buraya değdikten sonra çok hızlı bir şekilde yukarı tırmanmasını ilk hedef olarak 80 üzerine çıkmasını ve küçük bir düzeltme ile yoluna devam etmesini bekliyorum.
49-220 ₺ arasındaki grafiği ve yönü ektedir.
Herkese bol kazançlar dilerim.CRFSA Twitter

CRFSA Twitter yorumları ve görüşlerini 30/05/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

CRFSA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte CRFSA (CRFSA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. CRFSA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

CRFSA Detay ve Temel Veriler

CRFSA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. CARREFOURSA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
CRFSA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
24.11.2020 23 0 0.00 0.178090
18.04.2016 0 515 0.00 6.149000

CRFSA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden CRFSA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

CRFSA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile CRFSA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. crfsa hedef fiyat analizi için tıklayın

CRFSA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top