DURDO – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – DURAN DOGAN BASIM

DURDO - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - DURAN DOGAN BASIM
DURDO Hisse Senedi (DURAN DOGAN BASIM)
Bu sayfada DURDO hissesi teknik analizi başta olmak üzere, DURDO hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. DURDO - DURAN DOGAN BASIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -3.2 değişim ve 41.14 liradan işlem görüyor. DURDO hissesinin dahil olduğu BIST ORMAN KAGIT BASIM (XKAGT) endeksi ise yüzde 0.14 artış ile 4354.13 seviyesinde bulunuyor. BIST ORMAN KAGIT BASIM endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.69 değişim ile 8437.24 seviyesinde bulunuyor.

DURDO Teknik Analizi

Aşağıdaki DURAN DOGAN BASIM (DURDO) teknik analizi tradingview`de umtolmz kullanıcı adı ile Aralık 20, 2022 22:07 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Medyan hattın üzerine atarsa yükseliş hızlanabilir. Medyan hat direnç olarak çalışıp tekrar aşağı yönlü harekette gelebilir. YTD.DURDO Twitter

DURDO Twitter yorumları ve görüşlerini 30/01/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

DURDO Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte DURDO (DURDO) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. DURDO hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

DURDO Detay ve Temel Veriler

DURDO detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. DURAN DOGAN BASIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
DURDO Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
03.12.2020 0 111 0.00 2.111514
27.03.2009 100 50 0.00 1.652542

DURDO Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden DURDO şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

DURDO ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile DURDO hissesi için hedef fiyatları araştırdık. durdo hedef fiyat analizi için tıklayın

DURDO için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top