EUPWR HK. (Eupwr hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – EUROPOWER ENERJI

EUPWR HK. (Eupwr hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - EUROPOWER ENERJI
EUPWR Hisse Senedi (EUROPOWER ENERJI)
Bu sayfada EUPWR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, EUPWR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. EUPWR - EUROPOWER ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 6.51 değişim ve 248.8 liradan işlem görüyor. EUPWR hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde 0.44 artış ile 22155.14 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.58 değişim ile 13627.14 seviyesinde bulunuyor.

EUPWR Teknik Analizi

Aşağıdaki EUROPOWER ENERJI (EUPWR) teknik analizi tradingview`de TEOVYN kullanıcı adı ile Eylül 1, 2023 16:16 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

218.6 seviyeli ATH'ından sonra düzeltme dönemi başlamış ve yaklaşık 1 aydır devam eden düzeltme periyodunun ardından düşen kanalı kırdığı görülmektedir.
20 günlük HO üzerine çıkan EUPWR dönüş sinyali mi vermekte ? MSCI endeksine de dahil olması ile birlikte hissenin daha iyi yerlere gelebilir mi ? Burada yazılanlar kendime not niteliği taşımaktadır.
Takip amaçlı çizim yapılmıştır.
Yatırım tavsiyesi içermez.EUPWR Twitter

EUPWR Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

EUPWR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte EUPWR (EUPWR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. EUPWR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

EUPWR Detay ve Temel Veriler

EUPWR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. EUROPOWER ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
EUPWR Temettü

Temettü kayıtlarında EUPWR için bir sonuca rastlanmadı.

EUPWR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden EUPWR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

EUPWR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile EUPWR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. eupwr hedef fiyat analizi için tıklayın

EUPWR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top