#fonet i ET şirketi sananlar var – FONET BILGI TEKNOLOJILERI

#fonet i ET şirketi sananlar var - FONET BILGI TEKNOLOJILERI
FONET Hisse Senedi (FONET BILGI TEKNOLOJILERI)
Bu sayfada FONET hissesi teknik analizi başta olmak üzere, FONET hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. FONET - FONET BILGI TEKNOLOJILERI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.68 değişim ve 18.8 liradan işlem görüyor. FONET hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 5.49 artış ile 3637.1 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 5.09 değişim ile 9040.6 seviyesinde bulunuyor.

FONET Teknik Analizi

Aşağıdaki FONET BILGI TEKNOLOJILERI (FONET) teknik analizi tradingview`de Grafik_Asigi kullanıcı adı ile Eylül 7, 2023 12:37 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Bugün gördüm, biri Twitter üstatlarından birine yazmış.
Hocam, memleketin her yerinden at eti haberleri geliyor,; Bu FONET'i kötü etkiler mi? diye.
Güldüm, ve kendime kızdım.
Bugün de ölmedim anne.FONET Twitter

FONET Twitter yorumları ve görüşlerini 22/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

FONET Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte FONET (FONET) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. FONET hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

FONET Detay ve Temel Veriler

FONET detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. FONET BILGI TEKNOLOJILERI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
FONET Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
17.07.2019 0 122 0.00 2.222222

FONET Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden FONET şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

FONET ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile FONET hissesi için hedef fiyatları araştırdık. fonet hedef fiyat analizi için tıklayın

FONET için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top