genıl (Genil hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – GEN ILAC

genıl (Genil hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - GEN ILAC
GENIL Hisse Senedi (GEN ILAC)
Bu sayfada GENIL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, GENIL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. GENIL - GEN ILAC hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -3.64 değişim ve 22.74 liradan işlem görüyor. GENIL hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde -1.16 kayıp ile 6428.27 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -1.81 değişim ile 2651.41 seviyesinde bulunuyor.

GENIL Teknik Analizi

Aşağıdaki GEN ILAC (GENIL) teknik analizi tradingview`de Simyaci_simyaci kullanıcı adı ile Eylül 22, 2022 18:17 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

hisse trendinde kaldı üst kanalada atarsa yükseliş başlayabilir şuan 22 günlük ortalama üstünde indikatörlar olumlaya geçmeye başlıyor hisse elimde olsa trend kırılmadıkça beklerim Yatırım tavsiyesi değildirGENIL Twitter

GENIL Twitter yorumları ve görüşlerini 29/09/2022 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

GENIL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte GENIL (GENIL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. GENIL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

GENIL Detay ve Temel Veriler

GENIL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. GEN ILAC şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
GENIL Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
13.04.2022 0 0 36.67 1.023114

GENIL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden GENIL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

Ref: gen hisse yorum [https://borsaiq.net/search/gen-hisse-yorum/]

Ref: genil hisse [https://borsaiq.net/search/genil-hisse/]

Ref: genil hisse yorum [https://borsaiq.net/search/genil-hisse-yorum/]

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top