GENIL Günlük görünüm – GEN ILAC

GENIL Günlük görünüm - GEN ILAC
GENIL Hisse Senedi (GEN ILAC)
Bu sayfada GENIL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, GENIL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. GENIL - GEN ILAC hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.29 değişim ve 66.85 liradan işlem görüyor. GENIL hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 2.32 artış ile 16571.44 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 3.46 değişim ile 7400.37 seviyesinde bulunuyor.

GENIL Teknik Analizi

Aşağıdaki GEN ILAC (GENIL) teknik analizi tradingview`de Anakinskywalkerr kullanıcı adı ile Ağustos 17, 2023 15:55 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Haftalık grafikte negatif RSI uyumsuzluğu var.
Kötü.
Kısa stopla denenebilir.
2 saatlik grafikle alım Fiyat 63,75 Stop 61,90 altında 2 saatlik mum kapanışı.
Yaklaşık % 2,67 Yasal Uyarı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.
Burada yer alan yorum ve görüşler, yorum yapanın kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.
Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yatırım tavsiyesi değildir.
Oluşabilecek zararlar kendi sorumluluğunuzdadır.GENIL Twitter

GENIL Twitter yorumları ve görüşlerini 22/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

GENIL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte GENIL (GENIL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. GENIL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

GENIL Detay ve Temel Veriler

GENIL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. GEN ILAC şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
GENIL Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
15.05.2023 0 0 111.11 1.028883
13.04.2022 0 0 36.67 1.023114

GENIL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden GENIL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

GENIL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile GENIL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. genil hedef fiyat analizi için tıklayın

GENIL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top