#FORTE – Günlük takibim ytd – FORTE BILGI ILETISIM

#FORTE - Günlük takibim ytd - FORTE BILGI ILETISIM
FORTE Hisse Senedi (FORTE BILGI ILETISIM)
Bu sayfada FORTE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, FORTE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. FORTE - FORTE BILGI ILETISIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.29 değişim ve 87.35 liradan işlem görüyor. FORTE hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 4.22 artış ile 4186.96 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 1.76 değişim ile 9846.83 seviyesinde bulunuyor.

FORTE Teknik Analizi

Aşağıdaki FORTE BILGI ILETISIM (FORTE) teknik analizi tradingview`de FORBEST_35 kullanıcı adı ile Eylül 6, 2023 00:18 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Günlük takibim grafikte bu hafta olmasada önümüzdeki hafta ath sini geçer 150 160 ları görürüz YTDFORTE Twitter

FORTE Twitter yorumları ve görüşlerini 03/10/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

FORTE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte FORTE (FORTE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. FORTE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

FORTE Detay ve Temel Veriler

FORTE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. FORTE BILGI ILETISIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
FORTE Temettü

Temettü kayıtlarında FORTE için bir sonuca rastlanmadı.

FORTE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden FORTE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

FORTE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile FORTE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. forte hedef fiyat analizi için tıklayın

FORTE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top