#IMASM – imaş makine hisse yorum – IMAS MAKINA

#IMASM - imaş makine hisse yorum - IMAS MAKINA
IMASM Hisse Senedi (IMAS MAKINA)
Bu sayfada IMASM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, IMASM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. IMASM - IMAS MAKINA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.56 değişim ve 18.3 liradan işlem görüyor. IMASM hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde 3.62 artış ile 23286.81 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.3 değişim ile 13897.22 seviyesinde bulunuyor.

IMASM Teknik Analizi

Aşağıdaki IMAS MAKINA (IMASM) teknik analizi tradingview`de klncarslan600 kullanıcı adı ile Eylül 3, 2023 10:00 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

çok fantezik bir hisse aşırı riskli bir hisse önce bunları belirtelim.
teknik analizi şuan için bence iyi gidiyor.
düşeni kırarsa 23-24 bandına gelebilir.
burada ki asıl düşeni kırdığı vakit ise adından söz ettirir yukarı da ; 18,19, 24,20(ema200) 22,70 alçalan trend aşıda ise ; 17 ve 13,54 desteklerimiz varIMASM Twitter

IMASM Twitter yorumları ve görüşlerini 03/10/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

IMASM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte IMASM (IMASM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. IMASM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

IMASM Detay ve Temel Veriler

IMASM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. IMAS MAKINA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
IMASM Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
18.04.2023 0 525 0.00 6.250000

IMASM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden IMASM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

IMASM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile IMASM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. imasm hedef fiyat analizi için tıklayın

IMASM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top