INTEM 4 Saatlikte Üçgen Kırılımı – INTEMA

INTEM 4 Saatlikte Üçgen Kırılımı - INTEMA
INTEM Hisse Senedi (INTEMA)
Bu sayfada INTEM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, INTEM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. INTEM - INTEMA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.77 değişim ve 164.8 liradan işlem görüyor. INTEM hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde -1.58 kayıp ile 16420.09 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.03 değişim ile 7528.81 seviyesinde bulunuyor.

INTEM Teknik Analizi

Aşağıdaki INTEMA (INTEM) teknik analizi tradingview`de ArfAkst kullanıcı adı ile Eylül 7, 2023 01:35 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#INTEM 4 Saatlikte üçgenin yukarı yönlü kırılımı gerçekleşmiş.onay mumu beklenip stoplu olarak işleme girilebilir hedef grafikte.YtdINTEM Twitter

INTEM Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

INTEM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte INTEM (INTEM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. INTEM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

INTEM Detay ve Temel Veriler

INTEM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. INTEMA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
INTEM Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
12.02.2019 300 0 0.00 3.106700

INTEM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden INTEM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

INTEM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile INTEM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. intem hedef fiyat analizi için tıklayın

INTEM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top