Ktskr – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – KUTAHYA SEKER FABRIKASI

Ktskr - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - KUTAHYA SEKER FABRIKASI
KTSKR Hisse Senedi (KUTAHYA SEKER FABRIKASI)
Bu sayfada KTSKR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KTSKR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KTSKR - KUTAHYA SEKER FABRIKASI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.25 değişim ve 78.35 liradan işlem görüyor. KTSKR hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 0.41 artış ile 8972.4 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.7 değişim ile 13952.34 seviyesinde bulunuyor.

KTSKR Teknik Analizi

Aşağıdaki KUTAHYA SEKER FABRIKASI (KTSKR) teknik analizi tradingview`de kamurank28 kullanıcı adı ile Eylül 3, 2023 21:35 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Simetrik üçgen formasyonu kırmış retestini yapıyor hedefler grafikte gösterilmiştir yatırım tavsiyesi değildirKTSKR Twitter

KTSKR Twitter yorumları ve görüşlerini 03/10/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

KTSKR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KTSKR (KTSKR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KTSKR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KTSKR Detay ve Temel Veriler

KTSKR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KUTAHYA SEKER FABRIKASI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KTSKR Temettü

Temettü kayıtlarında KTSKR için bir sonuca rastlanmadı.

KTSKR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KTSKR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KTSKR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KTSKR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ktskr hedef fiyat analizi için tıklayın

KTSKR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top