KZBGY Yatırım tavsiyesi dğl – KIZILBUK GYO

KZBGY Yatırım tavsiyesi dğl - KIZILBUK GYO
KZBGY Hisse Senedi (KIZILBUK GYO)
Bu sayfada KZBGY hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KZBGY hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KZBGY - KIZILBUK GYO hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 3.55 değişim ve 20.98 liradan işlem görüyor. KZBGY hissesinin dahil olduğu BIST GAYRIMENKUL Y.O. (XGMYO) endeksi ise yüzde 2.6 artış ile 2664.91 seviyesinde bulunuyor. BIST GAYRIMENKUL Y.O. endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 3.45 değişim ile 8019.84 seviyesinde bulunuyor.

KZBGY Teknik Analizi

Aşağıdaki KIZILBUK GYO (KZBGY) teknik analizi tradingview`de donkist kullanıcı adı ile Ağustos 31, 2023 10:55 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

güvenin adresi simpaş gyo katkılarıyla proje bitince kar almak çok zor şimdiden halka arz fiyatından almak bedava gibi bir şey haftalık kapanış 23 ve üzeri olması durumunda önümüzdeki haftalarda bir kaç tavan ardından ralli başlar mı acaba hadi hayırlısı desteklemeye devam.
yatırım tavsiyesi değildir önermiyorum.KZBGY Twitter

KZBGY Twitter yorumları ve görüşlerini 22/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

KZBGY Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KZBGY (KZBGY) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KZBGY hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KZBGY Detay ve Temel Veriler

KZBGY detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KIZILBUK GYO şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KZBGY Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
20.07.2022 0 25 0.00 1.250000

KZBGY Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KZBGY şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KZBGY ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KZBGY hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kzbgy hedef fiyat analizi için tıklayın

KZBGY için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top