LONG (Cwene hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – CW ENERJI

LONG (Cwene hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - CW ENERJI
CWENE Hisse Senedi (CW ENERJI)
Bu sayfada CWENE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, CWENE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. CWENE - CW ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 8.16 değişim ve 349.9 liradan işlem görüyor. CWENE hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 3.76 artış ile 604.39 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 3.46 değişim ile 7400.37 seviyesinde bulunuyor.

CWENE Teknik Analizi

Aşağıdaki CW ENERJI (CWENE) teknik analizi tradingview`de Mete83 kullanıcı adı ile Eylül 4, 2023 17:55 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Bozmazsa yoluna devam Yatırım tavsiyesi değildir Bol şanslarCWENE Twitter

CWENE Twitter yorumları ve görüşlerini 22/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

CWENE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte CWENE (CWENE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. CWENE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

CWENE Detay ve Temel Veriler

CWENE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. CW ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
CWENE Temettü

Temettü kayıtlarında CWENE için bir sonuca rastlanmadı.

CWENE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden CWENE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

CWENE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile CWENE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. cwene hedef fiyat analizi için tıklayın

CWENE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top