MAGEN (Magen ) Teknik Analiz ve Yorum – MARGUN ENERJI

MAGEN (Magen ) Teknik Analiz ve Yorum - MARGUN ENERJI
MAGEN Hisse Senedi (MARGUN ENERJI)
Bu sayfada MAGEN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, MAGEN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. MAGEN - MARGUN ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.33 değişim ve 9.2 liradan işlem görüyor. MAGEN hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde -0.17 kayıp ile 134.71 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.34 değişim ile 1719.6 seviyesinde bulunuyor.

MAGEN Teknik Analizi

Aşağıdaki MARGUN ENERJI (MAGEN) teknik analizi tradingview`de magister_lupus kullanıcı adı ile Ocak 28, 2022 09:57 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

margün enerji ma100 ve kutu üstü takipte. ytd ltd ştiMAGEN Twitter

MAGEN Twitter yorumları ve görüşlerini 20/05/2022 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

MAGEN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte MAGEN (MAGEN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. MAGEN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

MAGEN Detay ve Temel Veriler

MAGEN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. MARGUN ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
MAGEN Temettü

Temettü kayıtlarında MAGEN için bir sonuca rastlanmadı.

MAGEN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden MAGEN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

Ref: magen enerji hisse yorum [https://borsaiq.net/search/magen-enerji-hisse-yorum/]

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top