Merit (Merit ) Teknik Analiz ve Yorum – MERIT TURIZM

Merit (Merit ) Teknik Analiz ve Yorum - MERIT TURIZM
MERIT Hisse Senedi (MERIT TURIZM)
Bu sayfada MERIT hissesi teknik analizi başta olmak üzere, MERIT hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. MERIT - MERIT TURIZM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.01 değişim ve 31.52 liradan işlem görüyor. MERIT hissesinin dahil olduğu BIST TURIZM (XTRZM) endeksi ise yüzde -0.8 kayıp ile 402.15 seviyesinde bulunuyor. BIST TURIZM endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.81 değişim ile 1711.46 seviyesinde bulunuyor.

MERIT Teknik Analizi

Aşağıdaki MERIT TURIZM (MERIT) teknik analizi tradingview`de izmirlim55 kullanıcı adı ile Mart 1, 2022 10:52 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Abc elliot formasyonu tamam üçgende tamm fibo 0.618 olan en güçlü 33.92 kaldı geçer bu sefer bence yön yukarı 50. xx ler ve yukarısı ytdMERIT Twitter

MERIT Twitter yorumları ve görüşlerini 22/05/2022 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

MERIT Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte MERIT (MERIT) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. MERIT hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

MERIT Detay ve Temel Veriler

MERIT detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. MERIT TURIZM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
MERIT Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
14.06.2021 1000 0 0.00 8.079824

MERIT Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden MERIT şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top