OBASE EĞİTİM – OBASE BILGISAYAR

OBASE EĞİTİM - OBASE BILGISAYAR
OBASE Hisse Senedi (OBASE BILGISAYAR)
Bu sayfada OBASE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, OBASE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. OBASE - OBASE BILGISAYAR hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.27 değişim ve 29.1 liradan işlem görüyor. OBASE hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde -0.53 kayıp ile 3887.43 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde -0.78 değişim ile 9428.2 seviyesinde bulunuyor.

OBASE Teknik Analizi

Aşağıdaki OBASE BILGISAYAR (OBASE) teknik analizi tradingview`de umit754134 kullanıcı adı ile Ağustos 31, 2023 14:47 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

25.28 tl üzerinde kaldıkça durum pozitif olmakla beraber 27.72tl üzerindeki kapanıslarda sıralı hedefler fibo grafiğimizle belirtilmistir.24.12 tl altındaki kapanıslarda takip dışıdır.Eğitim calışmasıdır kesinlikle al sat tut tavsiyesi değildir.OBASE Twitter

OBASE Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

OBASE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte OBASE (OBASE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. OBASE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

OBASE Detay ve Temel Veriler

OBASE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. OBASE BILGISAYAR şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
OBASE Temettü

Temettü kayıtlarında OBASE için bir sonuca rastlanmadı.

OBASE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden OBASE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

OBASE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile OBASE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. obase hedef fiyat analizi için tıklayın

OBASE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top