ONCSM VAKTİ GELECEK.. – ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER

ONCSM VAKTİ GELECEK.. - ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER
ONCSM Hisse Senedi (ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER)
Bu sayfada ONCSM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ONCSM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ONCSM - ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.2 değişim ve 200.4 liradan işlem görüyor. ONCSM hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde -1.5 kayıp ile 13711.67 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.58 değişim ile 13627.14 seviyesinde bulunuyor.

ONCSM Teknik Analizi

Aşağıdaki ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER (ONCSM) teknik analizi tradingview`de BurakYllmz kullanıcı adı ile Eylül 2, 2023 21:49 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Yükselen trend devam ediyor.
202,5 üstünde kapanış yapması halinde yükselişler hızlanır ve güvenli bölgeye geçer.
Fiili dolaşımdaki hisse sayısı 5.950.575 adet.
Az olmasından dolayı spekülasyona açık bir hisse.
YTD Çanak hedefi 300₺.ONCSM Twitter

ONCSM Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

ONCSM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ONCSM (ONCSM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ONCSM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ONCSM Detay ve Temel Veriler

ONCSM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ONCSM Temettü

Temettü kayıtlarında ONCSM için bir sonuca rastlanmadı.

ONCSM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ONCSM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ONCSM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ONCSM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. oncsm hedef fiyat analizi için tıklayın

ONCSM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top