PATLAMA BEKLEYEN GRAFİK ÖRNEGİ PKENT – YTD.. – PETROKENT TURIZM

PATLAMA BEKLEYEN GRAFİK ÖRNEGİ PKENT - YTD.. - PETROKENT TURIZM
PKENT Hisse Senedi (PETROKENT TURIZM)
Bu sayfada PKENT hissesi teknik analizi başta olmak üzere, PKENT hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. PKENT - PETROKENT TURIZM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 3.66 değişim ve 135.8 liradan işlem görüyor. PKENT hissesinin dahil olduğu BIST TURIZM (XTRZM) endeksi ise yüzde 0 artış ile 695.14 seviyesinde bulunuyor. BIST TURIZM endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0 değişim ile 4258.39 seviyesinde bulunuyor.

PKENT Teknik Analizi

Aşağıdaki PETROKENT TURIZM (PKENT) teknik analizi tradingview`de evrenaksu kullanıcı adı ile Aralık 22, 2022 12:36 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

PKENT in haftalık bazda grafiğini görmektesiniz. Grafiğe baktığımızda tipik yükseliş öncesi hazırlık , yani alıcı toplama durumu söz konusu gibi duruyor. Bu grafiği nasıl yorumlamalıyız diye sorarsanız: 187 tl lik direnci kırar ise hedefinin 486 tl lik alan olduğunu söyleyebilirim. Bakalım zaman ne gösterecek. Not: BU ÇALIŞMA TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR. YTD.PKENT Twitter

PKENT Twitter yorumları ve görüşlerini 06/02/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

PKENT Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte PKENT (PKENT) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. PKENT hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

PKENT Detay ve Temel Veriler

PKENT detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. PETROKENT TURIZM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
PKENT Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
14.01.2022 0 2300 0.00 24.000000
30.05.2003 0 400 0.00 5.000000

PKENT Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden PKENT şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

PKENT ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile PKENT hissesi için hedef fiyatları araştırdık. pkent hedef fiyat analizi için tıklayın

PKENT için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top