PNLSN – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – PANELSAN CATI CEPHE

PNLSN - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - PANELSAN CATI CEPHE
PNLSN Hisse Senedi (PANELSAN CATI CEPHE)
Bu sayfada PNLSN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, PNLSN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. PNLSN - PANELSAN CATI CEPHE hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 5.92 değişim ve 65.3 liradan işlem görüyor. PNLSN hissesinin dahil olduğu BIST METAL ANA (XMANA) endeksi ise yüzde 0.96 artış ile 17982.69 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ANA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.52 değişim ile 13926.94 seviyesinde bulunuyor.

PNLSN Teknik Analizi

Aşağıdaki PANELSAN CATI CEPHE (PNLSN) teknik analizi tradingview`de ugur8501 kullanıcı adı ile Ağustos 30, 2023 16:56 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Paylaşımlarım yatırım tavsiyesi değildir , lütfen grafiklere bakarak al sat yapmayınız.PNLSN Twitter

PNLSN Twitter yorumları ve görüşlerini 03/10/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

PNLSN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte PNLSN (PNLSN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. PNLSN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

PNLSN Detay ve Temel Veriler

PNLSN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. PANELSAN CATI CEPHE şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
PNLSN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
03.08.2023 0 0 55.69 1.010498
23.05.2022 0 0 20.85 1.015773

PNLSN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden PNLSN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

PNLSN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile PNLSN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. pnlsn hedef fiyat analizi için tıklayın

PNLSN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top