QUAGR, kanalın dip noktalarında. – QUA GRANITE HAYAL YAPI

QUAGR, kanalın dip noktalarında. - QUA GRANITE HAYAL YAPI
QUAGR Hisse Senedi (QUA GRANITE HAYAL YAPI)
Bu sayfada QUAGR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, QUAGR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. QUAGR - QUA GRANITE HAYAL YAPI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.15 değişim ve 6.48 liradan işlem görüyor. QUAGR hissesinin dahil olduğu BIST TAS TOPRAK (XTAST) endeksi ise yüzde -2.87 kayıp ile 13466.97 seviyesinde bulunuyor. BIST TAS TOPRAK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.92 değişim ile 13502.01 seviyesinde bulunuyor.

QUAGR Teknik Analizi

Aşağıdaki QUA GRANITE HAYAL YAPI (QUAGR) teknik analizi tradingview`de rizabostanci kullanıcı adı ile Eylül 5, 2023 00:52 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

QUAGR, yükselen kanal içerisindeki hareketlerine yaklaşık 2 şubat tarihinden beri devam ediyor.
Kanalın üst noktalarına dokunuşlar ve daha sonrasında gelen düşüşler, aynı zamanda alt desteğine yaptığı dokunuşlar sonrasında gördüğü yükselişleri grafikte görebiliyoruz.
Yaklaşık 10 gündür firmamız kanalın dip seviyelerinde hareket ediyor.
Bu süreçte ilgili önemli indikatörlerimiz; RSI, CCI, HİST, STOCH vb.
al sinyali oluşturmaya başladılar.
Supertrend henüz al sinyali vermedi fakat günlük hacimsel hareketler bu seviyelerde devam ederse yakın zamanda al sinyaline döneceğine ve bir yükseliş trendinin başlayacağını düşünüyorum.
Beklentilerimiz gerçekleşirse, ilk direnç noktamız 7,35 sonrasında 8,10 bandı ve daha sonrasında kanalın üst direncini takip edebiliriz.
-yatırım tavsiyesi içermez, çalışma amaçlı nottur.
Hoşunuza gittiyse beğenmenizi rica ederim 🙂QUAGR Twitter

QUAGR Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

QUAGR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte QUAGR (QUAGR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. QUAGR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

QUAGR Detay ve Temel Veriler

QUAGR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. QUA GRANITE HAYAL YAPI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
QUAGR Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
10.07.2023 0 1000 0.00 11.000000
11.08.2021 0 100 0.00 2.000000

QUAGR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden QUAGR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

QUAGR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile QUAGR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. quagr hedef fiyat analizi için tıklayın

QUAGR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top