RODRG – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – RODRIGO TEKSTIL

RODRG - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - RODRIGO TEKSTIL
RODRG Hisse Senedi (RODRIGO TEKSTIL)
Bu sayfada RODRG hissesi teknik analizi başta olmak üzere, RODRG hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. RODRG - RODRIGO TEKSTIL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.83 değişim ve 53.8 liradan işlem görüyor. RODRG hissesinin dahil olduğu BIST TEKSTIL DERI (XTEKS) endeksi ise yüzde -1.14 kayıp ile 3785.72 seviyesinde bulunuyor. BIST TEKSTIL DERI endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.92 değişim ile 13502.01 seviyesinde bulunuyor.

RODRG Teknik Analizi

Aşağıdaki RODRIGO TEKSTIL (RODRG) teknik analizi tradingview`de mustafaozkaya kullanıcı adı ile Ağustos 17, 2023 14:32 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

ilk hedef 68 sonra 60 sonra 90lar.
sanıyorum.
bakalım.
YTDRODRG Twitter

RODRG Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

RODRG Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte RODRG (RODRG) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. RODRG hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

RODRG Detay ve Temel Veriler

RODRG detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. RODRIGO TEKSTIL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
RODRG Temettü

Temettü kayıtlarında RODRG için bir sonuca rastlanmadı.

RODRG Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden RODRG şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

RODRG ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile RODRG hissesi için hedef fiyatları araştırdık. rodrg hedef fiyat analizi için tıklayın

RODRG için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top