RODRG hissesinde ilk hedefimiz ulaştık, peki ya Şimdi ?? – RODRIGO TEKSTIL

RODRG hissesinde ilk hedefimiz ulaştık, peki ya Şimdi ?? - RODRIGO TEKSTIL
RODRG Hisse Senedi (RODRIGO TEKSTIL)
Bu sayfada RODRG hissesi teknik analizi başta olmak üzere, RODRG hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. RODRG - RODRIGO TEKSTIL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 3.94 değişim ve 58 liradan işlem görüyor. RODRG hissesinin dahil olduğu BIST TEKSTIL DERI (XTEKS) endeksi ise yüzde 1.2 artış ile 2745.81 seviyesinde bulunuyor. BIST TEKSTIL DERI endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.12 değişim ile 8485.57 seviyesinde bulunuyor.

RODRG Teknik Analizi

Aşağıdaki RODRIGO TEKSTIL (RODRG) teknik analizi tradingview`de tkolaytk kullanıcı adı ile Aralık 18, 2022 15:38 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

merhaba arkadaşlar, RODRG hissesinde 27 kasımda << RSİ ve trend desteğine güvenerek RODRG hissesinde 24 seviyesinde dip seviyesi olduğunu teknik anlamda bekleyerek, 25 kasım hafta kapanışı ile hissede 25,88 ile takibime kademeli olarak başlıyorum. hissede kısada 42tl , uzun vadede ise 53tl seviyesine kadar %107 lik kar marjı ile başlıyorum.>> demiştim. 19 aralık itibari ile haftaya 33,82 seviyesinden başlayacak olan hissede kısada 28 altında kapanış almadıkça 25,88 maliyetli işlemler tut konumdadır. 28 altında kar realizasyonu yapılmalı ve ana destek 24 seviyesinden yeniden maliyetlenmelidir. Şuan için bir aydan kısa sürede %30 getiri sağlayan hisseyi değerlendirenlere bol kazançlar dilerim. 19 aralık itibari ile hissede 32 üzerinde bir gün daha kapanış alabilirsek beklentimiz 42 seviyesi çok güçlenecektir. 32 seviyesinde alıcıların çoğalmasını beklediğimiz hissede hafta kapanışı tavan yapılarak bunu göstermiş oldular. Hissede kısa vadede 42 ve uzunda 53 seviyelerini teknik anlamda beklemeye devam ediyoruz. teknik analiz beklentidir, asla ve asla gerçekleşme garantisi yoktur. kesinlikle yatırım tavsiyesi değil , bilgi paylaşmak adına yapılmış paylaşımdır.RODRG Twitter

RODRG Twitter yorumları ve görüşlerini 30/01/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

RODRG Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte RODRG (RODRG) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. RODRG hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

RODRG Detay ve Temel Veriler

RODRG detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. RODRIGO TEKSTIL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
RODRG Temettü

Temettü kayıtlarında RODRG için bir sonuca rastlanmadı.

RODRG Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden RODRG şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

RODRG ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile RODRG hissesi için hedef fiyatları araştırdık. rodrg hedef fiyat analizi için tıklayın

RODRG için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top