SMRTG ANALİZ – SMART GUNES ENERJISI TEK.

SMRTG ANALİZ - SMART GUNES ENERJISI TEK.
SMRTG Hisse Senedi (SMART GUNES ENERJISI TEK.)
Bu sayfada SMRTG hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SMRTG hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SMRTG - SMART GUNES ENERJISI TEK. hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.81 değişim ve 80.9 liradan işlem görüyor. SMRTG hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 1.31 artış ile 666.76 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.19 değişim ile 7824.95 seviyesinde bulunuyor.

SMRTG Teknik Analizi

Aşağıdaki SMART GUNES ENERJISI TEK. (SMRTG) teknik analizi tradingview`de Gold_Traderz kullanıcı adı ile Eylül 7, 2023 11:00 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Görüldüğü üzere bir sıkışma hareketi - haftalıkta ikili dip boyun kırılımı sonraası ise retest yapmış - takipteyiz ytdSMRTG Twitter

SMRTG Twitter yorumları ve görüşlerini 03/10/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

SMRTG Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SMRTG (SMRTG) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SMRTG hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SMRTG Detay ve Temel Veriler

SMRTG detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SMART GUNES ENERJISI TEK. şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SMRTG Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
26.07.2023 0 98 0.00 1.980000
20.10.2022 0 100 0.00 2.000000

SMRTG Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SMRTG şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SMRTG ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SMRTG hissesi için hedef fiyatları araştırdık. smrtg hedef fiyat analizi için tıklayın

SMRTG için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top