SUWEN – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – SUWEN TEKSTIL

SUWEN - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - SUWEN TEKSTIL
SUWEN Hisse Senedi (SUWEN TEKSTIL)
Bu sayfada SUWEN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SUWEN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SUWEN - SUWEN TEKSTIL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.24 değişim ve 24.64 liradan işlem görüyor. SUWEN hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 1.02 artış ile 16471.97 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.97 değişim ile 7623.46 seviyesinde bulunuyor.

SUWEN Teknik Analizi

Aşağıdaki SUWEN TEKSTIL (SUWEN) teknik analizi tradingview`de GandRa_ kullanıcı adı ile Ağustos 31, 2023 22:05 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Detay grafikte..
Kendim için takip amaçlı nottur..
Yatırım tavsiyesi değildir..SUWEN Twitter

SUWEN Twitter yorumları ve görüşlerini 01/10/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

SUWEN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SUWEN (SUWEN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SUWEN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SUWEN Detay ve Temel Veriler

SUWEN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SUWEN TEKSTIL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SUWEN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
31.07.2023 0 0 12.50 1.006935
18.07.2023 0 300 0.00 4.000000

SUWEN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SUWEN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SUWEN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SUWEN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. suwen hedef fiyat analizi için tıklayın

SUWEN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top