#GRTRK – TARIM ve ENERJİ – GRAINTURK TARIM

#GRTRK - TARIM ve ENERJİ - GRAINTURK TARIM
GRTRK Hisse Senedi (GRAINTURK TARIM)
Bu sayfada GRTRK hissesi teknik analizi başta olmak üzere, GRTRK hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. GRTRK - GRAINTURK TARIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.33 değişim ve 36.82 liradan işlem görüyor. GRTRK hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde -0.7 kayıp ile 16305.71 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.28 değişim ile 7550.06 seviyesinde bulunuyor.

GRTRK Teknik Analizi

Aşağıdaki GRAINTURK TARIM (GRTRK) teknik analizi tradingview`de afd0101 kullanıcı adı ile Eylül 1, 2023 11:50 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

GRTRK Tarım ve enerji sektöründe aktif olarak çalışıyorlar.
Hem gıda hem de enerji gibi düşünebiliriz.
Yükselen trend takip edilebilir.



GRTRK Twitter

GRTRK Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

GRTRK Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte GRTRK (GRTRK) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. GRTRK hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

GRTRK Detay ve Temel Veriler

GRTRK detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. GRAINTURK TARIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.




GRTRK Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
15.08.2023 0 0 1.52 1.000402

GRTRK Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden GRTRK şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

GRTRK ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile GRTRK hissesi için hedef fiyatları araştırdık. grtrk hedef fiyat analizi için tıklayın

GRTRK için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top