TEMT!!! (Tetmt hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – TETAMAT GIDA

TEMT!!! (Tetmt hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - TETAMAT GIDA
TETMT Hisse Senedi (TETAMAT GIDA)
Bu sayfada TETMT hissesi teknik analizi başta olmak üzere, TETMT hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. TETMT - TETAMAT GIDA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.84 değişim ve 238.5 liradan işlem görüyor. TETMT hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 0 artış ile 4709.13 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0 değişim ile 8921.83 seviyesinde bulunuyor.

TETMT Teknik Analizi

Aşağıdaki TETAMAT GIDA (TETMT) teknik analizi tradingview`de VforVendetta kullanıcı adı ile Aralık 15, 2022 23:37 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

grafik açık şekilde duruyor 307.5 üstünde kalıcılık sağlarsa yukarlara gitmek ister malum uçak hisselerden bir uçar bir çakılır:)TETMT Twitter

TETMT Twitter yorumları ve görüşlerini 07/03/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

TETMT Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte TETMT (TETMT) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. TETMT hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

TETMT Detay ve Temel Veriler

TETMT detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. TETAMAT GIDA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
TETMT Temettü

Temettü kayıtlarında TETMT için bir sonuca rastlanmadı.

TETMT Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden TETMT şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

TETMT ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile TETMT hissesi için hedef fiyatları araştırdık. tetmt hedef fiyat analizi için tıklayın

TETMT için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top