TUCLK-4SAATLİK – TUGCELIK

TUCLK-4SAATLİK - TUGCELIK
TUCLK Hisse Senedi (TUGCELIK)
Bu sayfada TUCLK hissesi teknik analizi başta olmak üzere, TUCLK hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. TUCLK - TUGCELIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -4.71 değişim ve 72.8 liradan işlem görüyor. TUCLK hissesinin dahil olduğu BIST METAL ANA (XMANA) endeksi ise yüzde -0.03 kayıp ile 17482.3 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ANA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.92 değişim ile 13502.01 seviyesinde bulunuyor.

TUCLK Teknik Analizi

Aşağıdaki TUGCELIK (TUCLK) teknik analizi tradingview`de metinaltintas kullanıcı adı ile Ağustos 17, 2023 10:00 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

-İhracat oranı yüksek şirketlerden , borcu yüksek olsa da çevrilebilir durumda aldığı siparişler muazzam.Borçluluğu da azaltmayı zamanla başaracaktır.
Satışlarının ortalama %75 i maliyet.En Önemli maliyet kalemlerinden biri elektrik ve doğalgaz enerji fiyatları , şirket bu konuda Nevşehir bölgesinde ges yatırımı yapıyor yaklaşık %16 sını karşılayacak maliyetin 2024 2.
çeyrekte yatırım tamamlanacak.
-Teknik anlamda kanal tepesine gelmiş durumda kırdığı mavi flamaya onay için gelmiş görüntüsü mevcut.Flama hedefi 79.10 -Diğer fibo impulse hedefleri grafikte mevcutTUCLK Twitter

TUCLK Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

TUCLK Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte TUCLK (TUCLK) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. TUCLK hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

TUCLK Detay ve Temel Veriler

TUCLK detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. TUGCELIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
TUCLK Temettü

Temettü kayıtlarında TUCLK için bir sonuca rastlanmadı.

TUCLK Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden TUCLK şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

TUCLK ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile TUCLK hissesi için hedef fiyatları araştırdık. tuclk hedef fiyat analizi için tıklayın

TUCLK için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top