ULAS Turizm Teknik Analiz – ULASLAR TURIZM YAT.

ULAS Turizm Teknik Analiz - ULASLAR TURIZM YAT.
ULAS Hisse Senedi (ULASLAR TURIZM YAT.)
Bu sayfada ULAS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ULAS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ULAS - ULASLAR TURIZM YAT. hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.4 değişim ve 10.25 liradan işlem görüyor. ULAS hissesinin dahil olduğu BIST TURIZM (XTRZM) endeksi ise yüzde -0.41 kayıp ile 700.51 seviyesinde bulunuyor. BIST TURIZM endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.53 değişim ile 4429.07 seviyesinde bulunuyor.

ULAS Teknik Analizi

Aşağıdaki ULASLAR TURIZM YAT. (ULAS) teknik analizi tradingview`de Albatros71 kullanıcı adı ile Aralık 18, 2022 12:11 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

11 Ağustos itibaren ULAS Turizm'de pozitif trend devam etmektedir.18.12.2022 tarihinde ULAS turizm'e Fibonacci çekildiği zaman tam direnç bölgesinde beklemektedir 12tl barajını geçip günlük kapanış gelirse yükselişin devam edeceğini düşünmekteyim.9.6tl ve 6.6tl bölgesinde yaptığı çanak mevcut ve tahmini 12.6tl bölgesine kadar yükselme olmasını bekliyorum.12 tl barajını geçemezse 10.05tlve 8.6tl de destekler mevcut. Yatırım tavsiyesi içermez kişisel görüşümdür bilgi.ULAS Twitter

ULAS Twitter yorumları ve görüşlerini 30/01/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

ULAS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ULAS (ULAS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ULAS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ULAS Detay ve Temel Veriler

ULAS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ULASLAR TURIZM YAT. şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ULAS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
21.08.2020 0 128 0.00 2.275000

ULAS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ULAS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ULAS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ULAS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ulas hedef fiyat analizi için tıklayın

ULAS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top