ULAŞ,1G (Ulas hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – ULASLAR TURIZM YAT.

ULAŞ,1G (Ulas hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - ULASLAR TURIZM YAT.
ULAS Hisse Senedi (ULASLAR TURIZM YAT.)
Bu sayfada ULAS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ULAS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ULAS - ULASLAR TURIZM YAT. hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.55 değişim ve 10.8 liradan işlem görüyor. ULAS hissesinin dahil olduğu BIST TURIZM (XTRZM) endeksi ise yüzde 0.23 artış ile 680.04 seviyesinde bulunuyor. BIST TURIZM endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.12 değişim ile 4038.53 seviyesinde bulunuyor.

ULAS Teknik Analizi

Aşağıdaki ULASLAR TURIZM YAT. (ULAS) teknik analizi tradingview`de baypipo16 kullanıcı adı ile Aralık 14, 2022 09:43 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Grafik üzerinde detaylar verilmiş olup Uzun vade hayali birşeyler çizmeye çalıştım hedeflere ULAŞ-abilecekmiyiz izleyelim ve görelim takip listemize dahil ediyorum.. Kendime ait eğitim çalışması olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.ULAS Twitter

ULAS Twitter yorumları ve görüşlerini 02/02/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

ULAS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ULAS (ULAS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ULAS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ULAS Detay ve Temel Veriler

ULAS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ULASLAR TURIZM YAT. şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ULAS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
21.08.2020 0 128 0.00 2.275000

ULAS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ULAS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ULAS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ULAS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ulas hedef fiyat analizi için tıklayın

ULAS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top