ULUFA – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – ULUSAL FAKTORING

ULUFA - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - ULUSAL FAKTORING
ULUFA Hisse Senedi (ULUSAL FAKTORING)
Bu sayfada ULUFA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ULUFA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ULUFA - ULUSAL FAKTORING hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 6.95 değişim ve 10.15 liradan işlem görüyor. ULUFA hissesinin dahil olduğu BIST FIN. KIR. FAKTORING (XFINK) endeksi ise yüzde 5.49 artış ile 3572.54 seviyesinde bulunuyor. BIST FIN. KIR. FAKTORING endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 3.45 değişim ile 8019.84 seviyesinde bulunuyor.

ULUFA Teknik Analizi

Aşağıdaki ULUSAL FAKTORING (ULUFA) teknik analizi tradingview`de trendist007 kullanıcı adı ile Ağustos 29, 2023 21:54 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Kanal kırılımı olmuş ama teyit için birde düşen kırılımı var sırada.
Kırılım sonrası hedef çizili.ULUFA Twitter

ULUFA Twitter yorumları ve görüşlerini 22/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

ULUFA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ULUFA (ULUFA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ULUFA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ULUFA Detay ve Temel Veriler

ULUFA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ULUSAL FAKTORING şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ULUFA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
02.05.2023 0 0 8.35 1.014716
26.04.2022 0 0 2.75 1.009431

ULUFA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ULUFA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ULUFA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ULUFA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ulufa hedef fiyat analizi için tıklayın

ULUFA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top