VANGD harmonik formasyon !!! – VANET GIDA

VANGD harmonik formasyon !!! - VANET GIDA
VANGD Hisse Senedi (VANET GIDA)
Bu sayfada VANGD hissesi teknik analizi başta olmak üzere, VANGD hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. VANGD - VANET GIDA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.59 değişim ve 7.52 liradan işlem görüyor. VANGD hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 0 artış ile 4344.55 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0 değişim ile 7556.98 seviyesinde bulunuyor.

VANGD Teknik Analizi

Aşağıdaki VANET GIDA (VANGD) teknik analizi tradingview`de Blackrose_32 kullanıcı adı ile Mart 14, 2023 23:10 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Harmonik formasyon ve formasyon hedefleri grafik üzerindedir.
ALIM için 0,50-0,618 aralığını bekliyorum.
Kişisel takip amaçlı paylaşılmıştır.
YTDVANGD Twitter

VANGD Twitter yorumları ve görüşlerini 29/05/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

VANGD Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte VANGD (VANGD) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. VANGD hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

VANGD Detay ve Temel Veriler

VANGD detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. VANET GIDA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
VANGD Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
05.06.2014 25 0 0.00 1.184623

VANGD Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden VANGD şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

VANGD ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile VANGD hissesi için hedef fiyatları araştırdık. vangd hedef fiyat analizi için tıklayın

VANGD için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top