ZEDUR ENERJİ YANİ HEDEFLER – ZEDUR ENERJI

ZEDUR ENERJİ YANİ HEDEFLER - ZEDUR ENERJI
ZEDUR Hisse Senedi (ZEDUR ENERJI)
Bu sayfada ZEDUR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ZEDUR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ZEDUR - ZEDUR ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.76 değişim ve 81.85 liradan işlem görüyor. ZEDUR hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde -0.87 kayıp ile 644.97 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.03 değişim ile 7528.81 seviyesinde bulunuyor.

ZEDUR Teknik Analizi

Aşağıdaki ZEDUR ENERJI (ZEDUR) teknik analizi tradingview`de SanlySanit kullanıcı adı ile Ağustos 31, 2023 15:43 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

ZEDUR radarıma yeni takılan bir hisse grafiğini çok beğendim golden zone bolgesine gelmesini bekliyorum ve gz bölgesinden güzel bir tepki almış 90+ civarlarında küçük 5 bitiyor ordan sonra küçük bir gerileme gelip 120+ üstüne cıkacaktır YTD KENDİME NOTTUR!'!!!ZEDUR Twitter

ZEDUR Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

ZEDUR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ZEDUR (ZEDUR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ZEDUR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ZEDUR Detay ve Temel Veriler

ZEDUR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ZEDUR ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ZEDUR Temettü

Temettü kayıtlarında ZEDUR için bir sonuca rastlanmadı.

ZEDUR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ZEDUR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ZEDUR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ZEDUR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. zedur hedef fiyat analizi için tıklayın

ZEDUR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top