Zedur Teknik Durumu – ZEDUR ENERJI

Zedur Teknik Durumu - ZEDUR ENERJI
ZEDUR Hisse Senedi (ZEDUR ENERJI)
Bu sayfada ZEDUR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ZEDUR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ZEDUR - ZEDUR ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.43 değişim ve 82.2 liradan işlem görüyor. ZEDUR hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde -1.56 kayıp ile 634.91 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.28 değişim ile 7550.06 seviyesinde bulunuyor.

ZEDUR Teknik Analizi

Aşağıdaki ZEDUR ENERJI (ZEDUR) teknik analizi tradingview`de borsaanaliz17 kullanıcı adı ile Ağustos 17, 2023 09:38 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Zedur'da ÇANAK formasyonu hedefe ulaştıktan sonra bir geri çekilme yapmış burda sırasıyla 20 ve 50 günlük ema'lara kadar düşmüş ve 50 günü sanki destek yeri yapmış aslında ortalamaya dönmüş,bir yandan çok hızlı gitmesinin cezasını çekmiş ve gapları kapatmış durumda özellikle 84-85 fiyatları takip edilmeli ve atr ile bir stop-loss noktası belirlemek en mantıklısı olur daha bilanço gelmedi günlükte MACD ve RSI tam alım için bir işaret vermemiş ama 4 saatlik daha olumlu indikatörler soğumuş durumda Bu teknik analiz eğitim amaçlı çizİlmiş olup;buna göre işleme girmek tavsiye edilmez zarar edebilirsiniz.ZEDUR Twitter

ZEDUR Twitter yorumları ve görüşlerini 28/09/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Güncelleniyor...

ZEDUR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ZEDUR (ZEDUR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ZEDUR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ZEDUR Detay ve Temel Veriler

ZEDUR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ZEDUR ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ZEDUR Temettü

Temettü kayıtlarında ZEDUR için bir sonuca rastlanmadı.

ZEDUR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ZEDUR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ZEDUR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ZEDUR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. zedur hedef fiyat analizi için tıklayın

ZEDUR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top